Išči po strani...

PROGRAM PRIPRAV

MAJ

DAN

PON

1.

TOR

2.

SRE

3.

ČET

4.

PET

5.

SOB

6.

NED

7.

TESTIRANJE - POSTOJNA

PON

8.

TOR

9.

SRE

10.

ČET

11.

PET

12.

SOB

13.

NED

14.

NACIONALNI PROGRAM - LJUBLJANA

PON

15.

TOR

16.

SRE

17.

ČET

18.

PET

19.

SOB

20.

NACIONALNI PROGRAM - POSTOJNA

NED

21.

PON

22.

TOR

23.

SRE

24.

PREGLEDNA TEKMA - LJUBLJANA

ČET

25.

PET

26.

SOB

27.

NACIONALNI PROGRAM - LJUBLJANA

NED

28.

PON

29.

TOR

30.

SRE

31.

PREGLEDNA TEKMA - LJUBLJANA


JUNIJ

DAN

ČET

1.

PET

2.

SOB

3.

NED

4.

NACIONALNI PROGRAM - POSTOJNA/LJUBLJANA

PON

5.

TOR

6.

SRE

7.

PREGLEDNA TEKMA - LJUBLJANA

ČET

8.

PET

9.

SOB

10.

NED

11.

NACIONALNI PROGRAM - POSTOJNA

PON

12.

TOR

13.

SRE

14.

PREGLEDNA TEKMA - LJUBLJANA

ČET

15.

PET

16.

SOB

17.

NED

18.

NACIONALNI PROGRAM - LJUBLJANA

PON

19.

TOR

20.

SRE

21.

NACIONALNI PROGRAM - POSTOJNA

ČET

22.

NACIONALNI PROGRAM - POSTOJNA

PET

23.

SOB

24.

NACIONALNI PROGRAM - POSTOJNA

NED

25.

NACIONALNI PROGRAM - POSTOJNA

PON

26.

TOR

27.

SRE

28.

NACIONALNI PROGRAM - POSTOJNA

ČET

29.

NACIONALNI PROGRAM - POSTOJNA

PET

30.


JULIJ

DAN

SOB

1.

NACIONALNI PROGRAM - SLOVENJ GRADEC

NED

2.

NACIONALNI PROGRAM - SLOVENJ GRADEC

PON

3.

TOR

4.

SRE

5.

PRIPRAVE - ROGLA

ČET

6.

PRIPRAVE - ROGLA

PET

7.

TEKMA Z BIH - ROGLA

SOB

8.

TEKMA Z BIH - ROGLA

NED

9.

PRIPRAVE - ROGLA

PON

10.

TOR

11.

PRIPRAVE - SLOVENJ GRADEC 

SRE

12.

PRIPRAVE - SLOVENJ GRADEC 

ČET

13.

 PRIPRAVE SLOVENJ GRADEC, POT V SRBIJO (VRŠAC)

PET

14.

TEKMA S SRBIJO 

SOB

15.

TEKMA S SRBIJO

NED

16.

TEKMA S ŠVICO/POVRATEK V SLOVENIJO

PON

17.

TOR

18.

PRIPRAVE - ROGLA

SRE

19.

PRIPRAVE - ROGLA

ČET

20.

TEKMA S HRVAŠKO - ROGLA

PET

21.

TEKMA S HRVAŠKO - ROGLA

SOB

22.

PRIPRAVE - ROGLA

NED

23.

PON

24.

PRIPRAVE - SLOVENJ GRADEC

TOR

25.

PRIPRAVE - SLOVENJ GRADEC

SRE

26.

PRIPRAVE - SLOVENJ GRADEC

ČET

27.

POT NA EVROPSKO PRVENSTVO NA SLOVAŠKO (BRATISLAVA)

PET

28.

ADAPTACIJA, EP SLOVAŠKA

SOB

29.

EP SLOVAŠKA (SLOVENIJA : GRČIJA OB 20.15)

NED

30.

EP SLOVAŠKA (LITVA : SLOVENIJA OB 20.15)

PON

31.

PROSTO

 

AVGUST

DAN

TOR

1.

EP SLOVAŠKA (FINSKA : SLOVENIJA OB 15:45)

SRE

2.

EP SLOVAŠKA

ČET

3.

PROSTO

PET

4.

EP SLOVAŠKA

SOB

5.

EP SLOVAŠKA

NED

6.

EP SLOVAŠKA

PON

7.

POVRATEK V SLOVENIJO

TOR

8.

SRE

9.

ČET

10.

PET

11.

SOB

12.

NED

13.

PON

14.

TOR

15.

SRE

16.

ČET

17.

PET

18.

SOB

19.

NED

20.

PON

21.

TOR

22.

SRE

23.

ČET

24.

PET

25.

SOB

26.

NED

27.

PON

28.

TOR

29.

SRE

30.

ČET

31.

Generalni sponzor

Platinasta sponzorja

Srebrni sponzorji

Zlati sponzorji

Bronasti sponzorji

Partnerji