Išči po strani...

Program priprav deklet U16 v letu 2017

MAJ

DAN

PON

1.

TOR

2.

SRE

3.

ČET

4.

PET

5.

SOB

6.

NED

7.

PON

8.

TOR

9.

SRE

10.

ČET

11.

PET

12.

SOB

13.

NACIONALNI PROGRAM - KRANJ

NED

14.

PON

15.

TOR

16.

SRE

17.

PREGLEDA TEKMA Z ŽKK DOMŽALE

ČET

18.

PET

19.

SOB

20.

TESTIRANJE - LJUBLJANA

NED

21.

PON

22.

TOR

23.

SRE

24.

PREGLEDNA TEKMA Z ŽKD JEŽICA

ČET

25.

PREGLEDNA TEKMA Z ŽKK GROSUPLJE

PET

26.

SOB

27.

NACIONALNI PROGRAM - LJUBLJANA

NED

28.

PON

29.

PREGLEDNA TEKMA Z ŽKK KONJICE

TOR

30.

SRE

31.


JUNIJ

DAN

ČET

1.

PET

2.

SOB

3.

NED

4.

NACIONALNI PROGRAM - LJUBLJANA

PON

5.

TOR

6.

PREGLEDNA TEKMA Z ŽKD MARIBOR

SRE

7.

ČET

8.

PET

9.

SOB

10.

NED

11.

NACIONALNI PROGRAM - POSTOJNA

PON

12.

TOR

13.

SRE

14.

ČET

15.

PET

16.

SOB

17.

NED

18.

NACIONALNI PROGRAM - LJUBLJANA

PON

19.

TOR

20.

SRE

21.

ČET

22.

PET

23.

SOB

24.

NACIONALNI PROGRAM - LJUBLJANA

NED

25.

PON

26.

TOR

27.

SRE

28.

ČET

29.

PET

30.


JULIJ

DAN

SOB

1.

NED

2.

NACIONALNI PROGRAM - LJUBLJANA

PON

3.

TOR

4.

 

SRE

5.

ČET

6.

PET

7.

 

SOB

8.

NACIONALNI PROGRAM - LJUBLJANA 

NED

9.

PON

10.

TOR

11.

PRIPRAVE - POSTOJNA

SRE

12.

PRIPRAVE - POSTOJNA

ČET

13.

PET

14.

SOB

15.

NACIONALNI PROGRAM - LJUBLJANA

NED

16.

PON

17.

PRIPRAVE - POSTOJNA

TOR

18.

PRIPRAVE - POSTOJNA 

SRE

19.

PRIPRAVE - POSTOJNA, POT NA HRVAŠKO (Slavonski Brod)

ČET

20.

TEKMA S HRVAŠKO

PET

21.

TEKMA S HRVAŠKO

SOB

22.

POVRATEK V SLOVENIJO

NED

23.

PON

24.

TOR

25.

PRIPRAVE - POSTOJNA

SRE

26.

PRIPRAVE - POSTOJNA

ČET

27.

PRIPRAVE - POSTOJNA, POT V SRBIJO (Banja Koviljača)

PET

28.

TEKMA S SRBIJO

SOB

29.

TEKMA S ŠVICO ŽU18

NED

30.

TEKMA S SRBIJO

PON

31.

POVRATEK V SLOVENIJO

 

AVGUST

DAN

TOR

1.

SRE

2.

ČET

3.

PRIPRAVE - POSTOJNA

PET

4.

PRIPRAVE - POSTOJNA

SOB

5.

NED

6.

POT V BIH (Sarajevo)

PON

7.

TEKMA Z BIH

TOR

8.

TEKMA Z BIH

SRE

9.

POVRATEK V SLOVENIJO

ČET

10.

PET

11.

SOB

12.

PRIPRAVE - POSTOJNA

NED

13.

PRIPRAVE - POSTOJNA

PON

14.

PRIPRAVE - POSTOJNA

TOR

15.

POT NA EVROPSKO PRVENSTVO V MAKEDONIJI (Skopje)

SRE

16.

ADAPTACIJA, EP MAKEDONIJA

ČET

17.

EP MAKEDONIJA (SLOVENIJA : IRSKA - 21.00)

PET

18.

EP MAKEDONIJA (MAKEDONIJA : SLOVENIJA - 18.45)

SOB

19.

EP MAKEDONIJA (SLOVENIJA : UKRAJINA - 16.30)

NED

20.

PROSTO

PON

21.

EP MAKEDONIJA (BELGIJA : SLOVENIJA - 21.00)

TOR

22.

EP MAKEDONIJA (MOLDAVIJA : SLOVENIJA - 16.30)

SRE

23.

PROSTO

ČET

24.

EP MAKEDONIJA

PET

25.

EP MAKEDONIJA

SOB

26.

EP MAKEDONIJA

NED

27.

POVRATEK V SLOVENIJO

PON

28.

TOR

29.

SRE

30.

ČET

31.

 

 

 

Generalni sponzor

Platinasta sponzorja

Srebrni sponzorji

Zlati sponzorji

Bronasti sponzorji

Partnerji