Išči po strani...

Na šolskih košarkarskih igriščih odločale malenkosti

06.02.2018 / Naslovnica Košarkarski Superšolar
Avtor: KZS/GB
Podčetrtek - Košarkarska sreda je bila v znamenju polfinalnih turnirjev Košarkarskega Superšolarja za starejše učence in učenke. Na sporedu jih je bilo kar pet, o potnikih v nadaljnje tekmovanje pa so odločale malenkosti.

STAREJŠE UČENKE

SKUPINA B
Sodelovali so: OŠ OB DRAVINJI SLOVENSKE KONJICE, OŠ MIRANA JARCA LJUBLJANA, OŠ GRM NOVO MESTO
Turnir se je igral v telovadnici OŠ Grm v sredo, 7. februarja 2018
OŠ GRM : OŠ MIRANA JARCA LJUBLJANA 45:42 (14:18, 12:18, 19:6)        
OŠ OB DRAVINJI SLOVENSKE KONJICE : OŠ MIRANA JARCA LJUBLJANA 51:27 (22:9, 17:8, 12:10)        
OŠ GRM : OŠ OB DRAVINJI SLOVENSKE KONJICE 37:56 (10:24, 13:16, 14:16)
Vrstni red: 1. OŠ Ob Dravinji Slovenske Konjice, 2. OŠ Grm, 3. OŠ Mirana Jarca Ljubljana
V nadaljnje tekmovanje se je uvrstila OŠ Ob Dravinji Slovenske Konjice. 

STAREJŠI UČENCI

VZHOD 2 - SKUPINA C
Sodelovali so: OŠ PODČETRTEK, OŠ JURIJA DALMATINA KRŠKO, II. OŠ ROGAŠKA SLATINA
Turnir se je igral v telovadnici OŠ Podčetrtek v sredo, 7. februarja 2018
OŠ PODČETRTEK : OŠ JURIJA DALMATINA KRŠKO 48:22 (14:9, 17:7, 17:6)       
II. OŠ ROGAŠKA SLATINA : OŠ JURIJA DALMATINA KRŠKO 48:33 (17:14, 14.14, 17:5)      
OŠ PODČETRTEK : II. OŠ ROGAŠKA SLATINA 29:28 (15:9, 6:14, 8:5)
Vrstni red: 1. OŠ Podčetrtek, 2. II. OŠ Rogaška Slatina, 3. OŠ Jurija Dalmatina Krško
V nadaljnje tekmovanje se je uvrstila Podčetrtek.

VZHOD 2 - SKUPINA D
Sodelovali so: OŠ VENCLJA PERKA DOMŽALE, OŠ DOMŽALE, OŠ BREŽICE
Turnir se je igral v telovadnici OŠ Venclja Perka v sredo, 7. februarja 2018
OŠ VENCLJA PERKA : OŠ BREŽICE 59:34       
OŠ DOMŽALE : OŠ BREŽICE 62:30       
OŠ VENCLJA PERKA : OŠ DOMŽALE 48:61
Vrstni red: 1. OŠ Domžale, 2. OŠ Venclja Perka, 3. OŠ Brežice
V nadaljnje tekmovanje se je uvrstila OŠ Domžale.

ZAHOD 1 - SKUPINA F
Sodelovali so: OŠ BRINJE, OŠ MIROSLAVA VILHARJA POSTOJNA, OŠ POLJE
Turnir se je igral v dvorani OŠ Miroslava Vilharja v sredo, 7. februarja 2018
OŠ MIROSLAVA VILHARJA : OŠ POLJE 77:53       
OŠ BRINJE : OŠ POLJE 60:38       
OŠ MIROSLAVA VILHARJA : OŠ BRINJE 60:65
Vrstni red: 1. OŠ Brinje, 2. OŠ Miroslava Vilharja Postojna, 3. OŠ Polje
V nadaljnje tekmovanje se je uvrstila OŠ Brinje. 

ZAHOD 2 - SKUPINA G
Sodelovali so: OŠ KOPER, OŠ MILOJKE ŠTRUKELJ NOVA GORICA, OŠ SREČKA KOSOVELA SEŽANA
Turnir se igra v dvorani OŠ Srečka Kosovela v sredo, 7. februarja 2018
OŠ SREČKA KOSOVELA : OŠ MILOJKE ŠTRUKELJ 46:55 (13:6;21:23;12:26)
OŠ KOPER : OŠ MILOJKE ŠTRUKELJ 34:51 (12:16, 5:21, 17:14)       
OŠ SREČKA KOSOVELA : OŠ KOPER 47:50 (17:14;14:16;16:20)
Vrstni red: 1. OŠ Milojke Štrukelj Nova Gorica, 2. OŠ Koper, 3. OŠ Srečka Kosovela Sežana
V nadaljnje tekmovanje se je uvrstila OŠ Milojke Štrukelj Nova Gorica.      


Generalni sponzor

Platinasta sponzorja

Srebrni sponzorji

Zlati sponzorji

Bronasti sponzorji

Partnerji