Išči po strani...

Sezona 2017/18

POVEZAVA NA SPLETNI PRENOS


LIGA NOVA KBM ZA PRVAKA:

Kolo

Datum

Ura

Tekma

TV, spletni prenos

2.

sobota, 10. 3.

19.00

Krka : Helios Suns

Šport TV

2.

sreda, 14. 3.

19.00

Šentjur : Petrol Olimpija

spletni prenos

3.

sobota, 17. 3.

19.00

Petrol Olimpija : Krka

Šport TV

4.

sobota, 24. 3.

19.00

Šentjur : Šenčur GGD

Šport TV

5.

sobota, 31. 3.

18.00

Petrol Olimpija : Sixt Primorska

Šport TV

6.

sobota, 7. 4.

19.00

Krka : Ilirija

Šport TV

8.

sobota, 14. 4.

Sixt Primorska : Krka

Šport TV

9.

sreda, 18. 4.

Šenčur GGD : Sixt Primorska

TV SLO 2

10.

sobota, 21. 4.

Krka : Petrol Olimpija

TV SLO 2

10.

sobota, 21. 4.

Ilirija : Šenčur GGD

Šport TV

12.

sobota, 28. 4.

Sixt Primorska : Petrol Olimpija

TV SLO 2

12.

sobota, 28. 4.

20.00

Helios Suns : Rogaška

Šport TV

13.

ponedeljek, 30. 4.

Ilirija : Krka

TV SLO 2

14.

četrtek, 3. 5.

Petrol Olimpija : Šenčur GGD

TV SLO 2

Liga Nova KBM

Kolo

Datum

Ura

Tekma

TV, spletni prenos

3.

sobota, 21. 10.

19.00

Sixt Primorska : Šentjur

spletni prenos

3.

ponedeljek, 23. 10.

19.00

Petrol Olimpija : Hopsi Polzela

spletni prenos

5.

četrtek, 2. 11.

19.00

Petrol Olimpija : Sixt Primorska

spletni prenos

7.

ponedeljek, 20. 11.

19.00

Petrol Olimpija : Šentjur

spletni prenos

1.

četrtek, 23. 11.

20.00

Sixt Primorska : Hopsi Polzela

spletni prenos

9.

sobota, 9. 12.

19.00

Hopsi Polzela : Zlatorog Laško

Šport TV

10.

sobota, 16. 12.

19.00

Krka : Šenčur GGD

Šport TV

11.

četrtek, 21. 12.

19.00

Petrol Olimpija : Krka

spletni prenos

11.

sobota, 23. 12.

19.00

Rogaška : Ilirija

Šport TV

1.

petek, 29. 12.

19.00

Petrol Olimpija : Ilirija

Šport TV

1.

sobota, 30. 12.

19.00

Zlatorog Laško : Šentjur

Šport TV

12.

sobota, 6. 1.

19.00

Zlatorog : Šenčur GGD

Šport TV

13.

sobota, 13. 1.

19.00

Ilirija : Šentjur

Šport TV

13.

ponedeljek, 15. 1.

19.00

Petrol Olimpija : Zlatorog

spletni prenos

14.

petek, 19. 1.

20.00

Sixt Primorska : Petrol Olimpija

Šport TV

15. 

sobota, 27. 1.

19.00

Rogaška : Sixt Primorska

Šport TV

16.

četrtek, 1. 2.

18.00

Šentjur : Petrol Olimpija

spletni prenos

16.

sobota, 3. 2.

19.00

Šenčur GGD : Rogaška

Šport TV

17.

četrtek, 8. 2.

19.00

Rogaška : Petrol Olimpija

spletni prenos

17.

sobota, 10. 2.

19.00

Helios Suns : Šenčur GGD

Šport TV

1.

sobota, 3. 3.

19.00

Rogaška : Šenčur GGD

Šport TV

1.

sreda, 7. 3.

19.00

Petrol Olimpija : Ilirija

spletni prenos

Pokal Spar

Krog

Datum

Ura

Tekma

TV, spletni prenos

4.

četrtek, 30. 11.

20.30

Ilirija : Helios Suns

spletni prenos

5.

sreda, 20. 12.

18.00

Šentjur : Šenčur GGD

spletni prenos

četrtfinale

četrtek, 28. 12.

19.00

Helios Suns : Petrol Olimpija

spletni prenos

četrtfinale

četrtek, 4. 1.

19.00

Petrol Olimpija : Helios Suns

spletni prenos

četrtfinale

ponedeljek, 8. 1.

18.30

Šenčur GGD : Rogaška

spletni prenos

četrtfinale

četrtek, 11. 1.

19.00

Zlatorog Laško : Krka

spletni prenos

četrtfinale

torek, 16. 1.

19.00

Hopsi Polzela : Sixt Primorska

spletni prenos

četrtfinale

četrtek, 18. 1.

19.00

Krka : Zlatorog

spletni prenos

2. SKL

Kolo

Datum

Ura

Tekma

TV, spletni prenos

17.

sobota, 20. 1.

19.00

Mesarija Prunk : Plama Pur

Šport TV

ARHIV POSNETKOV TEKEM PO SEZONAH

Generalni sponzor

Platinasta sponzorja

Srebrni sponzorji

Zlati sponzorji

Bronasti sponzorji

Partnerji