Išči po strani...

Asinje: Baričeva na zaključni turnir Evrolige

12.03.2018 / Reprezentance Tekmovanja KZS Asi/Asinje Članice Naslovnica
Avtor: KZS/Lenart
Ljubljana - Nika Barič se je z ekipo UMMC uvrstila na zaključni turnir Evrolige. Dvojni dvojček Evansove ni zadostoval za preboj Girone v polfinale Evropskega pokala. Odlična predstava Tine Trebec (24 točk, 10 skokov) za zmago Vigarana, Rebeka Abramovič MVP Pokala članic.

ASINJE, 5. - 11. MAREC 2018:


SLOVENIJA:

Zala Friškovec (Cinkarna Celje)
7. 3.: 21 minut, 12 točk, 7 skokov, 5 asistenc.
10. 3.: 18 minut, 13 točk, 4 skoki, 7 asistenc, 6 prid. žog.
11. 3.: 30 minut, 10 točk, 8 skokov, 4 asistence, 1 prid. žoga.
Althea Gwashavanhu (Cinkarna Celje)
7. 3.: 7 minut, 1 skok.
10. 3.: 20 minut, 9 skokov, 1 blokada.
11. 3.: 12 minut, 5 točk, 5 skokov, 1 blokada.
Aleksandra Krošelj (Cinkarna Celje)
7. 3.: 27 minut, 12 točk, 5 skokov, 6 asistenc, 2 prid. žogi.
10. 3.: 16 minut, 7 točk, 1 skok, 4 asistence, 3 prid. žoge.
11. 3.: 32 minut, 13 točk, 2 skoka, 3 asistence, 1 prid. žoga.
Larisa Ocvirk (Cinkarna Celje)
7. 3.: 32 minut, 21 točk, 8 skokov, 2 asistenci, 2 prid. žogi, 1 blokada.
10. 3.: Ni nastopila.
11. 3.: 38 minut, 8 točk, 7 skokov, 4 asistence, 6 prid. žog.
Eva Stefanoski (Cinkarna Celje)
7. 3.: 10 minut, 1 prid. žoga.
(WABA liga, 7. kolo Superlige, Cinkarna Celje : Crvena zvezda 80:63)
10. 3.: 21 minut, 7 točk, 3 skoki, 1 prid. žoga, 2 blokadi.
(Pokal članic, polfinale, Akson Ilirija : Cinkarna Celje 45:88)
11. 3.: 2 minuti.
(Pokal članic, finale, Triglav : Cinkarna Celje 72:68)

Rebeka Abramovič (Triglav)
10. 3.: 28 minut, 17 točk, 5 skokov, 5 asistenc, 4 prid. žoge, 1 blokada.
11. 3.: 40 minut, 30 točk, 4 skoki, 5 asistenc, 2 blokadi.
Maja Jakobčič (Triglav)
10. 3.: 18 minut, 6 točk, 7 skokov, 1 asistenca, 1 prid. žoga, 1 blokada.
11. 3.: 31 minut, 17 točk, 10 skokov, 3 asistence, 2 prid. žogi, 1 blokada.
Maruša Seničar (Triglav)
10. 3.: 27 minut, 6 točk, 6 skokov, 1 asistenca, 1 prid. žoga, 2 blokadi.
(Pokal članic, polfinale, Konjice : Triglav 36:75)
11. 3.: 37 minut, 5 točk, 10 skokov, 2 asistenci, 1 prid. žoga, 1 blokada.
(Pokal članic, finale, Triglav : Cinkarna Celje 72:68)

Anja Klavžar (Akson Ilirija)
7. 3.: 27 minut, 15 točk, 2 skoka, 1 asistenca.
(1. SKL, 3. kolo 2. dela, Akson Ilirija : Ježica 54:59)
10. 3.: 20 minut, 2 točki, 3 skoki, 1 asistenca, 1 prid. žoga, 1 blokada.
(Pokal članic, polfinale, Akson Ilirija : Cinkarna Celje 45:88)

Tina Cvijanovič (Maribor)
-


ITALIJA:

Eva Lisec (Familia Schio)
Zaradi poškodbe že končala sezono.

Tina Trebec (Vigarano)
11. 3.: 30 minut, 24 točk, 10 skokov, 3 asistence.
(DP Italije, 2. kolo drugega dela, Vigarano : Battipaglia 79:70)

Ana Ljubenović (Scrivia)
10. 3.: 33 minut, 8 točk, 6 skokov, 3 asistence.
(2. italijanska liga, 22. kolo, Albino : Scrivia 60:68)

Eva Rupnik (Orvieto)
10. 3.: 25 minut, 13 točk, 2 skoka, 1 asistenca, 1 blokada.
(2. italijanska liga, 22. kolo, Cagliari : Orvieto 60:70)


MADŽARSKA:

Teja Oblak (KSC Szekszárd)
10. 3.: 23 minut, 5 točk, 1 skok, 1 asistenca, 3 prid. žoge.
(DP Madžarske, 20. kolo, Miskolc : KSC Szekszárd 52:59)

Tina Jakovina (PINKK-Pecsi)
9. 3.: 13 minut, 2 točki, 1 skok.
(DP Madžarske, 20. kolo, PINKK-Pécsi : Sopron Basket 63:86)


POLJSKA:

Annamaria Prezelj (Gorzow Wielkopolski)
11. 3.: 20 minut, 5 točk, 1 skok, 2 asistenci.
(DP Poljske, 22. kolo, Krakow : Gorzow Wielkopolski 75:63)


RUSIJA:

Nika Barič (UMMC Ekaterinburg)
7. 3.: 3 minute, 3 točke, 1 skok.
(Evroliga, 2. tekma četrtfinala, USK Praha : UMMC 54:73)
11. 3.: Ni bila v postavi.
(DP Rusije, 17. kolo, UMMC : Dynamo Moskva 101:49)


ŠPANIJA:

Shante Marie Evans (UNI Girona)
7. 3.: 30 minut, 18 točk, 12 skokov, 1 asistenca, 1 blokada.
(Evropski pokal, 2. četrtfinalna tekma, Girona : Galatasaray 67:72)
11. 3.: 25 minut, 6 točk, 6 skokov, 1 asistenca.
(DP Španije, 23. kolo, Cadi La Seu : Girona 63:76)

Sara Meden (Adareva)
10. 3.: 14 minut, 1 skok.
(2. španska liga, 22. kolo, Gran Canaria : Adareva 88:52)

Na seznamu Asinj so košarkarice, ki so bile uvrščene na širši seznam selektorja Damirja Grgića za drugi cikel kvalifikacij za evropsko prvenstvo 2019.


Generalni sponzor

Platinasta sponzorja

Srebrni sponzorji

Zlati sponzorji

Bronasti sponzorji

Partnerji